Tworzenie stron www

Projektowanie stron www jest podstawową działalnością Lukante.

W ramach tej usługi oferujemy wykonanie kompletnej strony www w pełni zgodnej z Twoimi oczekiwaniami. Gwarantujemy wykonanie zadania według najlepszych, obecnie stosowanych standardów.

Potrzebujesz strony internetowej?

Poznaj naszą ofertę

Ile kosztuje strona internetowa?

Wybierz funkcjonalności i zapytaj o indywidualną wycenę

Wizytówka

od 500

Analiza i specyfikacja

Do 10 podstron

Responsive Web Design

Formularz kontaktowy

CMS

Hosting i domena (1 rok)

Pomoc techniczna

Zapytaj o ofertę

Standard

od 1000

Analiza i specyfikacja

Ponad 10 podstron

Responsive Web Design

Formularz kontaktowy

CMS

Slider

Galeria

Statystyki strony

Optymalizacja SEO

Hosting i domena (1 rok)

Pomoc techniczna

Zapytaj o ofertę

Professional

Wycena

Analiza i specyfikacja

Ponad 10 podstron

Responsive Web Design

Formularz kontaktowy

CMS

Slider

Galeria

Blog

Skrzynki pocztowe

Mapa Google

Statystyki strony

Optymalizacja SEO

Hosting i domena (1 rok)

Pomoc techniczna

Aktualizacje CMS i wsparcie (1 rok)

Zapytaj o ofertę

Proces projektowania
Tworzenie stron www wiąże się z przejściem przez kolejne etapy projektowania, które razem składają się na nasz proces tworzenia Twojego miejsca w sieci. Każdy z kroków jest niezbędny, aby rezultatem pracy była praktyczna i nowoczesna strona internetowa. Zachęcamy do zapoznania się z naszym procesem projektowania stron www, aby poznać szczegóły przyszłej współpracy.

CMS
CMS – czyli skrót od Content Management System pozwala w bardzo łatwy sposób kontrolować i zarządzać treściami na Twojej stronie www. Bez znajomości skomplikowanych technik, posiadając podstawową wiedzę z obsługi programów komputerowych, będziesz w stanie dodawać lub modyfikować teksty i grafiki na swojej stronie www. Istnieje wiele lepszych i gorszych systemów CMS, naszym Klientom oferujemy zintegrowanie strony www z najpopularniejszym obecnie systemem WordPress. Do większych i mocno skomplikowanych witryn korzystamy również z CMS Joomla.

Kodowanie
Projektowane przez nas strony www są w pełni zgodne z aktualnymi standardami. Tworzenie stron www opieramy o zaawansowane techniki programowania warstwy widocznej dla Klienta – tzw. Frontendu (HTML5, CSS3, JS, JQuery) oraz PHP, MySQL, Ajax. Odpowiednie zakodowanie strony www wraz z jej funkcjonalnościami jest gwarancją sprawnego i prawidłowego działania całego serwisu, niezależnie od urządzenia, na którym jest wyświetlany.

SEO, Social, analizy
W dobie coraz szybszego postępu technologicznego oraz codziennie nowych możliwości jakie przynosi internet, oprócz stworzenia atrakcyjnej strony www, bardzo ważnym aspektem jest skuteczne dotarcie do nowych i utrzymanie obecnych klientów. Każda wykonywana przez nas strona www jest przyjazna w procesie pozycjonowania w wyszukiwarkach (pod względem SEO) oraz może być zintegrowana z portalami społecznościowymi (np. Facebook). Dodatkowo istnieje możliwość uruchomienia profesjonalnych analiz i statystyk pod względem np. liczby odwiedzin, źródeł wejść na stronę lub czasu wizyty (w oparciu o Google Analytics).

* Podane ceny nie zawierają podatku VAT. Przedstawiony cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.