Proces tworzenia stron www

projektowania Twojego miejsca w sieci

Poniżej przedstawiamy proces tworzenia stron www, który wypracowaliśmy podczas realizacji projektów. Wyróżniamy dwa główne etapy tworzenia stron www: projektowanie wyglądu oraz programowanie z konfiguracją.
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i nic nie stoi na przeszkodzie, aby każdy z kroków zmodyfikować specjalnie pod Twoje wymagania i potrzeby.

Design strony www

1. Słuchamy i okeślamy cele

Prace nad Projektem rozpoczynamy od wysłuchania Twoich wymagań dzięki czemu będziemy mogli Ci zaproponować najlepsze rozwiązanie. Wspólnie zdefiniujemy najważniejsze cele projektowe, które powinna posiadać gotowa strona internetowa.

2. Projektujemy architekturę

Następnym krokiem jest zaplanowanie mapy strony, układu odnośników, menu oraz zaprojektowanie szkiców każdej z podstron strony internetowej.

3. Jesteśmy kreatywni

Ostatnim krokiem etapu designu jest stworzenie graficznej koncepcji strony internetowej. W tym momencie przedstawiamy Ci projekt graficzny. W zależności od Twojego wyboru może się on opierać o projekt indywidualny, modyfikację wybranego szablonu lub gotowy szablon strony www.

Kodowanie i uruchomienie strony www

4. Kodujemy HTML/CSS/JS

Zaakceptowany projekt graficzny zostaje zakodowany przy użyciu odpowiednich języków programowania i przekształcony w funkcjonalną stronę internetową. W zależności od założeń implementujemy wybrany system zarządzania treścią (WordPress lub Joomla) oraz konfigurujemy odpowiednie wtyczki, pluginy i dodatkowe moduły.

5. Wypełniamy stronę www treściami

Przygotowane przez Ciebie treści na stronę www zamieszczamy w odpowiednich miejscach, zarówno tekst jak i grafikę. Po tym kroku strona posiada cały content i jest gotowa do testowania.

6. Uruchamiamy Twoją stronę

Po udanych testach, wniesieniu ewentualnych poprawek i akceptacji konfigurujemy wybraną przez Ciebie domenę do współpracy z hostingiem. Strona zostaje zamieszczona pod wskazanym adresem i jest gotowa do pierwszych odwiedzin Twoich klientów.

Nasza współpraca

wcale nie musi się w tym momencie kończyć. W atrakcyjnych cenach oferujemy szeroką opiekę powdrożeniową nad Twoją nową stroną internetową. Sprawimy, że zawsze będzie aktualna, bezpieczna i optymalnie działać wraz ze wzrostem liczby odwiedzających.